Alaska

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Alaska

Nieruchomość na sprzedaż na Alasce

Alaska znajduje się na północnym krańcu Ameryki Północnej. Główne gałęzie przemysłu w tym kraju związane są z rybołówstwem, gazem ziemnym i przemysłem naftowym, ale operacje bazy wojskowej i turystyka odgrywają ważną rolę w gospodarce państwa.

Są także jednym z dwóch stanów, w których Hawaje nie należą do tak zwanych sąsiadujących ze sobą Stanów Zjednoczonych.

Właśnie z tego powodu rynek nieruchomości na Alasce zmienia się w zależności od siły tych branż.

Stopa bezrobocia na Alasce jest wyższa niż średnia krajowa, ale państwo zajmuje 8 miejsce pod względem ubóstwa.

Rynek pracy na Alasce wzrósł o około 6% do 2024 r. Z pozycji w 2014 r. Przyczyni się to z pewnością do zdrowego rynku nieruchomości i zwiększenia liczby nieruchomości na sprzedaż na Alasce.

Rynek nieruchomości na Alasce przeszedł kilka zmian i przeżywa serię pozytywnych rzeczy, które będą kontynuowane przez następne kilka lat.

Z tego powodu teraz jest czas na zakup nieruchomości na sprzedaż na Alasce. Niedobory inwentaryzacji mieszkań często powodują wzrost wartości mieszkań. Można się spodziewać, że trend ten utrzyma się do 2020 roku na rynku nieruchomości na Alasce, więc wszystko, co sprzedano wcześniej, może lepiej widzieć wartość.

Oferta nieruchomości na sprzedaż na Alasce jest zróżnicowana. Alaska ma wiele do zaoferowania, biorąc pod uwagę fakt, że według obszaru jest największym państwem w Stanach Zjednoczonych.

Anchorage to największe miasto na Alasce. Anchorage słynie z pięknych krajobrazów, szczególnie zimą.

Anchorage został uznany jednym z 10 najlepszych miast zimowych przez Livability. Kotwicą jest wyścig psich zaprzęgów Iditarod i targi państwowe Alaska, a także zdrowa gospodarka, bogata w przemysł i zrównoważony rynek nieruchomości.

Drugie najbardziej popularne miasto na Alasce jest znacznie mniej zaludnione niż Anchorage. W rzeczywistości jest to Juneau, stolica Alaski. Juneau przyjmuje 32 000 osób.

Juneau ma wyższą cenę sprzedaży domu niż Anchorage, ale ma również wyższy średni dochód.

Rynek nieruchomości na Alasce ma swoje tendencje

Rynek nieruchomości na Alasce to przypadek domów jednorodzinnych dostępnych przez cały rok 2020, a także wzrośnie liczba lokatorów i nowa konstrukcja budynków wielorodzinnych i dupleksów.

Ze względu na wyjątkowość Alaski czynniki zewnętrzne prawdopodobnie nie pojawią się w nieoczekiwany sposób.

Alaska to piękne państwo, o stale rosnącej gospodarce rynkowej i mieszkaniowej. Jeśli myślisz o zakupie nieruchomości na sprzedaż na Alasce, powinieneś rozważyć wszystkie wymienione powyżej czynniki.

 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB